Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Özel Uğur Göz Hastanesi; alanında en güvenilir olmak için, sürekli ileri teknoloji ve bilgi olanakları sürekli takip eden, hastaları tarafından tercih edilen; Kurumsal Hastane anlayışı ile primer (birinci) sağlık kuruluşu olma yolunda yarınlarına yatırım yapmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Meslek ahlakını özümsemiş, kaliteli, insana önem veren hekimler ve sağlık uzmanları ile sağlık alanındaki son teknolojileri en iyi şekilde kullanma, tüm bunları uygun ekonomik koşullarda topluma sunma özelliğimizi sürdürüyoruz.

Vizyonumuz

Tıbbi hizmetlerimizdeki mükemmeliyeti yakalayarak, hasta memnuniyetinin sağlanması kararlılığını sürdürmeyi, çevremizde önce model devamında marka olmayı öngörüyoruz.

Değerlerimiz

Hasta memnuniyeti odaklı olmak,
Hasta mutluluğunun tüm personelimizce en önemli motivasyon kaynağı olması,
Yeniliğe açık olmayı ve verimliliği sürekli kılmak,
Saygı ve güven ortamı içerisinde olmak,

Hasta Memnuniyet Politikamız

Hasta memnuniyetine odaklı olmak en önemli kurumsal değerimizdir. Bu bağlamda, hastalarımızdan aldığımız talep, şikayet ve önerileri en kısa sürede ve gizlilik ilkesi çerçevesinde, şeffaf, anlaşılır ve objektif bir şekilde ele alarak, yasal mevzuat ve sözleşmelere bağlı yükümlülüklere uygun, her zaman erişilebilir olarak cevap vermeyi; şikayetleri gidermeyi ve bundan doğan sorunları sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

 

Randevu İçin

0 (344) 235 44 44

Uğur Göz Hastanesinde alanında uzman doktorunuzdan randevu almak çok kolay!

Randevu Al