KURUMSAL
» Genel Bakış
» Başhekimin Mesajı
» Kalite Vizyonu
» Kalite Yönetimi
» Anlaşmalı Kurumlar
 

Sağlık sorularınızı doktorlarımıza sitemiz üzerinde sorun, doktorlarımız cevaplasın.
Kalite Vizyonu
Anasayfa > Kurumsal > Kalite Vizyonu

Resmi büyütmek için tıklayınız

Kalite Stratejisi
Misyon, vizyon ve temel değerlerimiz çerçevesinde; uluslararası standartlar doğrultusunda yönetim sistemimiz, "koşulsuz hasta memnuniyeti" odaklı kalite anlayışımız ile alanımızda markalaşarak referans bir kurum olacağız. Ekip çalışmasını mesleki birikim ve nitelikle dokuyan kadromuz daima gelişecek ve bu kalite kültürüne hizmet edecektir. Her zaman "BAŞKALARINDAN İYİ OLMAK ERDEM DEĞİLDİR, DÜNDEN İYİ OLMAK ERDEMDİR" felsefesini tüm dokularımızda hissederek çizgimizden asla taviz vermeyeceğiz.

 

Uğur’un Misyonu
Göz sağlığı alanında ve özel hastanecilik anlayışında standartları yükseltmek ve teknolojiyi yakından takip ederek bölgemizde ve Türkiye de referans bir sağlık kurumu olmaktır. Hastaların en iyi şekilde tedavi olduğu, çalışanların severek mesai yaptığı, doktorların, mesleğin onurunu ve paylaşmanın keyfini hissederek en ideal şartlarda mesleğini icra ettiği örnek bir sağlık kurumu olmak ve tüm bunların yanında Kahramanmaraş a yönelik sağlık turizmi başlatarak bölgemize bir katma değer sağlamaktır.

 

Resmi büyütmek için tıklayınız
Resmi büyütmek için tıklayınız

Uğur’un Vizyonu
En kısa zamanda 10 uzman göz hekiminin görev yaptığı, branş polikliniklerinde hastaların konsüle edilerek değerlendirildiği, günde 400 muayene, haftada 300 ameliyatın yapıldığı, ulusal kongrelerde bilimsel tebliğler yapan fiziksel büyümeden ziyade sürekli kendimizle yarışarak kalite standardımızı hep yükseğe taşımak, fiziksel büyümeden ziyade sürekli kendimizle yarışarak kalite standardımızı hep yükseğe taşımak, Türkiye'nin en iyi göz hastanelerinden birisi olmak ve birazda hayal gücümüzü çalıştırırsak 100 yıl sonra bile unutulmayacak bir marka oluşturmak.
 

Uğur’un Değerleri
Özel Uğur Göz Hastanesi uzman, şeffaf, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışına sahip, hasta haklarına saygılı; göz sağlığı branşında uzman medikal kadrosuyla, yüksek teknolojiye sahip cihazlarıyla, modern ve yüksek konforlu hizmet binası ve "koşulsuz hasta memnuniyeti" ilkesiyle kurumsallaşmış bir sağlık kuruluşudur. Olmazsa olmaz değerleri ise şöyledir.

Resmi büyütmek için tıklayınız

» Lider
» Yenilikçi
» Çağdaş
» Duyarlı
» Sorumlu
» Güvenilir
» Hasta haklarına saygılı
» Etik
» Vizyon sahibi
» Kararlı
» Güler yüzlü

 
Uğur Göz Facebook'ta Uğur Göz Twiter'da  
Ana sayfa  |  Kurumsal  |  Medikal Kadro  |  Hastanemiz  |  Tedavi Bölümleri  |  Lazer  |  Medya  |  İnsan Kaynakları  |  İletişim

Özel Uğur Göz Hastanesi © Tüm hakları saklıdır.
Şazibey Mh. Stad Cd. 9. Sk. No:15 Onikişubat / KAHRAMANMARAŞ | Tel: 0344 235 44 44

Tasarım & Uygulama:
SiteKlik.com